Naše koncepce

V České Republice existuje několik brankářských akademii a všichni tvrdí to stejné ,, inviduální přístup ,, ale co si pod touhle frází, kterou každý nabízí, vlastně představit? 
 
My si pod ní představujeme naše akce, které jsou limitované pro maximální počet 24 brankářů pro hlavní kemp a 12 brankářů na všechny ostatní akce.
 
Tak abychom si mohli opravdu říci, tohle je invidualni přístup. Pracujeme s brankáři na technické stránce chytání jak na ledě, tak na tréninku mimo led. Děláme vše proto, abychom naše členy naučili chovat se na ledě s pokorou a respektem k soupeři i spoluhráčům.
 
Snažíme se všem našim členům vždy ukázat cestu, za pomocí nejmodernějších technik, které vedou k profesionálním úspěchům v kvalitních evropských soutěžích. Aby jednou mohli rodiče být na své děti pyšní. Tak jako můj otec (zakladatel BHA) na mě.
 
Záleží na vás, jakou cestu si vyberete.
 
Zakladatel/Trenér TeamBHA
Patrik Nechvátal
Fine https://rolexreplicasswissmade.com/. article https://www.fakerolex.club/. directory headreplica.com. site here fake rolex for sale. Hot Sale https://www.rolexespanol.es/. successful feeling repliki zegark贸w. Hot replica watches USA. go richardmille-replica.com. useful source swiss replica watches. informative post https://www.watchesd.com/. go to my blog swiss replica rolexes. check https://www.ebusinesswatches.com/. more tips here engineeringwatches. redirected here https://www.travelbreitling.com. To learn more, go to website: musicbellross.com. other franck mueller replica. go now https://www.businesshublot.com/. design cartier replica wholesale. Luxury fake tag heuer. Visit Your URL replica bell and ross watches.