24

24 24 24 a zase 24 to je cesta, kterou jdeme a půjdeme nadále. Přesně tohle číslo a zároveň maximální počet brankářů pro náš hlavní kemp je hnací motor celého TEAMBHA. 12 brankářů první skupina a 12 brankářů druhá skupina pro dopolední trénink na ledě se střelbou. Při dopolední fázi jsou brankáři rozděleni po 3 na čtyřech bránách, kde na ně dohlíží 5 profesionálních trenérů , kteří využívají tablety k okamžité zpětné vazbě a to nejdůležitější? Žijí filozofií TEAMBHA. Trenér, který není na ledě pracuje s další skupinou na kvalitním WARM-UP tréninku a poté na kompenzačních cvičeních. Odpočinek mezi ledy trávili brankáři v naší herně, kde na ně čekaly pingpongové stoly, šipky, gauče a TV se sestřihy z NHL. Odpolední trénink na ledě při plném počtu 24 brankářů je zaměřen na techniku bruslení a práci s holí. OFF-ICE trénink určený na posilovaní nohou a agility. Video zaměřené na dané téma dne + bonusové téma. Snídaně formou bufetu na hotelu Praha, oběd a večeře na ZS. V šatnách po celý den pití a jídlo (ovoce, cukry atd.) Takhle vypadal náš hlavní kemp TEAMBHA v Novém Jičíně. Mohl bych tady psát odstavce detailního rozboru kempu, ale upřímně ruku na srdce přečetl by to někdo do konce ?

Disciplína, pokora, výchova, osobní přístup, offline režim bez mobilů, tvrdá práce, psychologie, předávání vlastních zkušeností jak to v hokeji opravdu chodí, kšiltovka, dryland kit, tréninkové tričko, polokošile, hokejová taštička, černá a bílá páska to vše od CCM a tenisáky. Foto během tréninku 10min. celkového času za celý kemp, protože čas na trénink je pro nás nejdůležitější, hlavně led stojí peníze Vaše peníze, které musí rodiče vydělat proto, aby jejich syn mohl kvalitně týden trénovat. To vše si maximálně uvědomujeme. A proto nás nenapadne, aby jsme si dovolili místo tvrdého tréninku jak na ledě tak mimo led využít jinak, než třeba lezením na skálu nebo pouštěním draka.

Ale já věřím, že záměr a cesta, kterou chce TEAMBHA jít je viditelná v číslu 24. Je to pouze o Vás rodičích jakou cestu chcete zvolit pro Vašeho syna. Hlavní kemp pro rok 2021 byl vyprodaný za 62h. A za to moc děkujeme. Pro rok 2022 chystáme dva hlavní kempy, jeden v Česku a jeden na Slovensku (kempy nejsou primárně určené pro danou národnost). Až budete hledat kemp pro Vašeho syna, prosím dobře si rozmyslete jestli hledáte letní tábor na ledě nebo tvrdou dřinu na ledě protože, neexistuje profesionální hokejista, který by se živil hokejem aniž by to bolelo.