Naše cesta

Naším cílem do budoucna bude vždy maximální limit 24 gólmanů na kempu. Vedení TeamBHA nedopustí, aby se z TeamBHA stala ,,králíkárna‘‘ za účelem upřednostňovat finanční stránku věci nad kvalitu tréninku pro gólmany. Brankář vždy byl a bude specifická postava v hokeji, která potřebuje maximálně osobní přístup.

Nechceme ani nemůžeme všem budoucím a stávajícím členům nabídnout, že si u nás na kempu budeme opékat špekáčky nebo se převlékat do kostýmu Star Wars. Protože nejsme tábor, ale hokejový kemp. Chceme všem členům našeho kempu vždy ukazovat cestu, aby jednou dosáhli profesionálních úspěchu.

Nemůžeme nabídnout 3 známé gólmany jako hosty na našem kempu, protože jenom focením je většina tréninku pryč, namísto zdokonalení se. Můžeme vám nabídnut jednoho a to takovým stylem, že přijede na úplně poslední trénink, který je většinou veden zábavným styl a herní formou. U nás si host kempu promluví s kluky o svém hokejovém životě, o jeho technikách a praktikách, díky nim se stal úspěšným. Na ledě bude s gólmany dělat cvičení na dané téma, ve kterých je on sám nejsilnější a dostaly ho na vrchol.

Zakládáme si na stravě a to hlavně na snídaních a svačinách, které připravujeme my. Obě dvě složky dne jsou nesmírně důležité, ale zároveň velice opomíjené. Při takovém denním programu a fyzickém zatížení je to velice důležitá složka každého sportovce. Naše snídaně tvoří ty nejkvalitnější suroviny - od šunky s minimálním obsahem masa 90 %, ovesné kaše s domácím medem a mlékem bez laktózy, až po přepuštěné máslo Ghí. Bohužel oběd a večeři nemůžeme kvalitativně ovlivnit, pouze dokážeme ovlivnit druh masa a příloh.

Momentálně řešíme pravidelné tréninkové jednotky v sezóně, které by měly probíhat v pondělí. Hlavní trenér Pavel Ševčík bude všechny zájemce telefonicky kontaktovat.

Dále budeme namýšlet naše posezónní tréninky, a to buď v podobě sobotních tréninků, nebo kompletních víkendových programů. O všem vás budeme během letošní zimy informovat.

Všichni trenéři podali maximální výkon a nasazení v každém tréninku a věřím, že náš TeamBHA zůstane pro příští rok stejný. Vedení TeamBHA bude dělat maximum pro to, aby do příštího roku přivedl nového trenéra, který by se specializoval na mobilitu a suchou přípravu (kondiční trenér), a bude odpovídat požadavkům a nárokům, který od trenérů vyžadujeme.

 

Fine https://rolexreplicasswissmade.com/. article https://www.fakerolex.club/. directory headreplica.com. site here fake rolex for sale. Hot Sale https://www.rolexespanol.es/. successful feeling repliki zegark贸w. Hot replica watches USA. go richardmille-replica.com. useful source swiss replica watches. informative post https://www.watchesd.com/. go to my blog swiss replica rolexes. check https://www.ebusinesswatches.com/. more tips here engineeringwatches. redirected here https://www.travelbreitling.com. To learn more, go to website: musicbellross.com. other franck mueller replica. go now https://www.businesshublot.com/. design cartier replica wholesale. Luxury fake tag heuer. Visit Your URL replica bell and ross watches.