Naše cesta

Trochu počtů pro začátek. Od 10.7- 16.7.2022 na hlavním kempu TEAMBHA v Novém Jičíně absolvovali brankáři celkově 20 hodin na ledě, tréninky mimo led celkově 15 hodin, videoanalýza + přednášky cca. 6h hodin. Náš druhý hlavní kemp, který proběhl od 18.7.- 22.7.2022 proběhlo změřeno časem 14 hodin na ledě 12 hodin mimo led a cca 4 hodiny videoanalýz a přednášek. My v TEAMBHA, přistupujeme k naším kempům jako k Vaší investici do Vašich dětí. Proto si s maximální vážností uvědomujeme, že každá minuta našich akcí je nesmírně důležitá, proto k tomu také přistupujeme s maximálním úsilím zlepšit každého brankáře jak je to jen možné. Víme, že dnešní doba není lehká, proto chceme za Vámi investované finanční prostředky do našich akcí maximum našich zkušeností a znalostí, tak aby Vaši synové/dcery odjížděli vždy o kus lepší sportovci, ale také hlavně jako lidé. Oba naše hlavní kempy proběhly v maximálním nasazení, které od všech vyžadujeme. Mohl bych tu psát jak probíhal každý jeden den, ale opět a tradičně se tomu vyhnu a jen zmínim to nejdůležitější maximálně 24 brankářů pro hlavní kempy to je počet kde víme, že našim členům dáme maximum.

V roce 2023 se opět můžete těšit na naše všechny akce, tak jak jste na ně zvyklí . Od dubna startujeme jednodenní, víkendové kempy pro maximálně 12 brankářů a také opět speciální tréninky pro začínající brankáře ročníku 2013-2016 v Kuřimi u Brna. A naše dva hlavní kempy, které proběhnou opět v Novém Jičíně.

Snažíme se přinášet do česka v brankářských kempech něco nového. Proto jsme se rozhodli uskutečnit hlavní kemp v termínu 10.7 - 14.7.2022 pro 6 brankářů ročníku 2006 a starší. Více informaci o téhle akci zveřejníme v průběhu října. Registrace pro akce TEAMBHA 2023 proběhnou 1.11.2022!

Děkujeme všem členům, kteří se účastnili našich kempů v roce 2022 a přejeme jim úspěšnou sezónu 2022/2023.

Fine https://rolexreplicasswissmade.com/. article https://www.fakerolex.club/. directory headreplica.com. site here fake rolex for sale. Hot Sale https://www.rolexespanol.es/. successful feeling repliki zegark贸w. Hot replica watches USA. go richardmille-replica.com. useful source swiss replica watches. informative post https://www.watchesd.com/. go to my blog swiss replica rolexes. check https://www.ebusinesswatches.com/. more tips here engineeringwatches. redirected here https://www.travelbreitling.com. To learn more, go to website: musicbellross.com. other franck mueller replica. go now https://www.businesshublot.com/. design cartier replica wholesale. Luxury fake tag heuer. Visit Your URL replica bell and ross watches.