TEAMBHA GAMES 18.12.2022

Rád bych všechny brankáře a rodiče pozval na video meeting TEAMBHA GAMES, který se uskuteční přes platformu ZOOM 18.12.2022. Video meeting je bezplatný a slouží k odpovězení jakéhokoli dotazu a video ukázek, jak už vašich osobních ze zápasu, tak celkové prezentace technik chytání pomoci videa.

Můžete mi zaslat přes úschovnu (odkaz ZDE) jakoukoliv situaci ze zápasu vašeho syna/dcery. Jestli nemáte k dispozici video, ale víte o situaci, která dělá problémy při zápase, není problém situaci nakreslit ZDE a zaslat mi fotku + krátký komentář a situaci rozebereme v neděli během video meetingu. Prosím každého o zaslání pouze o jednu situaci, tak aby, jsme během cca hodiny vše stihli.

Není vůbec nutné se zapojit do konverzace, nebo mít bezpodmínečně situaci k rozboru, můžete být pouze pozorovatelé a sledovat, jaké situace a techniky se budou rozebírat. Samozřejmě rodiče se mohou také připojit.

Budu moc rád, když uvidím co nejvíce dotazů a videí, protože bych opět rád zdůraznil, že zpětná vazba a video rozbor situaci přináší úplně jiný pohled na každou situaci.

Děkuji mockrát a budu se na Všechny, kteří se hodlají zúčastnit těšit.

ZOOM stažení ZDE