O nás

Kdo vlastně jsme?

Brankářská škola Team BHA navazuje na brankářskou hokejovou akademii v Rosicích, která funguje již od roku 2002. Věnujeme se výchově a tréninku hokejových brankářů od těch nejmenších až po dospělé, mnohdy profesionální, brankáře.  Našim cílem je připravit mladé brankáře tak, aby byli schopni prosadit se do extraligových mládežnických týmů. V případě dospělých brankářů jde pak o konkrétní dovednost, ve které se chce zdokonalit. Nabízíme nespočet variant a stylů, které si brankáři mohou vyzkoušet. Záleží na každém, jaký styl chytání si zvolí. Každý brankář je jedinečný, proto přistupujeme ke každému individuálně a hledáme tu nejlepší cestu k úspěchu. 

Velkou výhodou jsou pravidelné tréninkové jednotky. Většinu brankářů vidíme celoročně a velmi rychle tak můžeme zareagovat na případný problém. Pomocí moderních technologií jsme schopni danou překážku rychle zanalyzovat, popřípadě díky dalšímu tréninku zcela odstranit. 

V posezónním období (květen-červen) se brankářům věnujeme každou sobotu. Tento dvouměsíční tréninkový cyklus je oblíben také u starších a zahraničních brankářů, kteří se nemohou v sezóně účastnit našich pravidelných tréninků. Rovněž tak červencový brankářský kemp, který je výbornou průpravou pro další sezónu. Spolupracujeme s juniorskými i profesionálními hráči ledního hokeje, kteří nám pomáhají se střeleckými cvičeními. Hokejista přece nemůže být nahrazen pukometem ;)