Video GAMES

Rád bych reagoval na Vaše dotazy, jestli TEAMBHA bude pořádat tréninky také během sezony. Bohužel, tahle varianta není stále možná, protože všichni trenéři jsou vytížení na klubové úrovni. Proto jsem se rozhodl pro sezonu 2022/2023 přinést novinku s názvem TEAMBHA Games. Jedná se kompletní videoanlýzu zápasu vašeho brankáře. Součásti je také psychologie chytání a a cenné rady jak se vyvarovat chyb v zápase , tréninkem mimo led, tak na ledě.

K videoanalýze je potřeba akční kamera, základní příslušenství ke kameře, přísavka na sklo a počítač.
Více informací a kompletní návod ZDE.

Po odeslání zápasu do 48h kompletně zpracuji nejdůležitější situace a společně je potom rozebeberem přes videohovor. Videoanalýza bude fungovat na principu 70/30 kdy 70% videa bude zaměřena na pozitivní věci a 30% na negativní, tak aby brankář měl nadále chuť zlepšovat své dovednosti. Videoanalýzu a videohovor budu provádět já ososbě Patrik Nechvátal majitel a trenér TEAMBHA.

Proč využít videoanalýzu?

  • Nejlepší zpětná vazba ve sportu je video,
  • Rozpoznání chyb a jejich následné odstranění.
  • Zlepšení čtení hry po zhednutí situací z jiného pohledu
  • K analýze je možné se vracet v budoucnu
  • Pozitivní věci vidět znova a stále více si věřit
  • Zlepšení sebevědomí při pohledu na správně provedené zákroky

Ukázka

CENA A TERMÍN

Cena: 890 Kč
Cena zahrnuje 1h videohovoru + zaslání videoanlýzi

Zájemce o videoanalýzu prosím o kontaktování buď na tel. čísle +420 732 552 520 , nebo na emailu info@teambha.cz, kde si společně domluvíme termín.

Fine https://rolexreplicasswissmade.com/. article https://www.fakerolex.club/. directory headreplica.com. site here fake rolex for sale. Hot Sale https://www.rolexespanol.es/. successful feeling repliki zegark贸w. Hot replica watches USA. go richardmille-replica.com. useful source swiss replica watches. informative post https://www.watchesd.com/. go to my blog swiss replica rolexes. check https://www.ebusinesswatches.com/. more tips here engineeringwatches. redirected here https://www.travelbreitling.com. To learn more, go to website: musicbellross.com. other franck mueller replica. go now https://www.businesshublot.com/. design cartier replica wholesale. Luxury fake tag heuer. Visit Your URL replica bell and ross watches.