Video

HIGHLIGHT HLAVNÍ KEMP 2021

Krátké ohlednutí za naším hlavním kempem 2021, který se uskutečnil od 11.7 do 17.7 2021 v Novém jičíně. Přidej se k nám a zační trénovat jako profesionál!

Jednodenní a víkendové kempy 2021

Naše jednodenní a víkendové kempy proběhly v roce 2021 v Kuřimi u Brna, Novém Jičíně a ve Zvoleně. Vystupte z řady a začněte na sobě pracovat během letní přípravy také o víkendech!

Soutěž s naším partnerem CCM

Před hlavním kempem v roce 2021 proběhla soutěž o poukaz v hodontě 2 500Kč od našeho partnera CCM. Výherce mohl svůj výherní poukaz uplatnit v CCM prodejně v Brně.

Víkendový kemp Zvolen

Historicky první akce TEAMBHA proběhlal na uzemí Slovenska ve Zvoleně v termínu 15-16.5.2021. 

Highlight hlavní kemp 2020

Mnoho let jste nás mohli znát pod názvem BHA. Historicky první kemp pod novým názvem TEAMBHA proběhl v Rosicích u Brna od 12.7 do 18.7 2020. Všem naším klintům kteří nám zachovali přízeň po změně značky děkujeme.

Fine https://rolexreplicasswissmade.com/. article https://www.fakerolex.club/. directory headreplica.com. site here fake rolex for sale. Hot Sale https://www.rolexespanol.es/. successful feeling repliki zegark贸w. Hot replica watches USA. go richardmille-replica.com. useful source swiss replica watches. informative post https://www.watchesd.com/. go to my blog swiss replica rolexes. check https://www.ebusinesswatches.com/. more tips here engineeringwatches. redirected here https://www.travelbreitling.com. To learn more, go to website: musicbellross.com. other franck mueller replica. go now https://www.businesshublot.com/. design cartier replica wholesale. Luxury fake tag heuer. Visit Your URL replica bell and ross watches.