Náš tým


Michal Nechvátal
 
Pozice - zakladatel Team BHA

 


Patrik Nechvátal

Pozice - zakladatel a trenér Team BHA
Licence - C

Hokejově začínal v Brně, odkud posléze prošel mládežnické kategorie v Karlových Varech a Litvínově, kde poprvé nastoupil do extraligového týmu. Potom zamířil do Znojma, kde působil 4 roky v mezinárodní soutěží EBEL. V EBEL strávil sezónu také v dresu Innsbrucku.
Potom okusil slovenskou Tipsport Extraligu v dresu Popradu a Nových Zámku. Působil také ve Francii, a to v klubu Nice. Patrik je i nadále aktivní profesionální brankář v JKH GKS Jastrzebie.


Mgr. Pavel Ševčík

Pozice - spoluzakladatel a šéftrenér Team BHA
Licence - C+ mládež

Narodil se v roce 1988 v Ivančicích. Aktivní hokejové roky strávil v mládežnických oddílech  HCM Rosice. Od nástupu na gymnázium se hokeji věnuje již pouze na rekreační krajské úrovni. Vystudoval lektorství a učitelství německého jazyka na pedagogické fakultě MU. V současnosti zaměstnán jako učitel Nj a Tv na druhém stupni základní školy. Od roku 2006 spolupracuje s brankářskou hokejovou akademií v Rosicích a od roku 2014 byl hlavním trenérem akademie. V sezóně 2016/2017 působil jako trenér brankářů mládeže (5.třída-ml.dorost) v HCM Warriors Brno. Od roku 2019 je také hlavním trenérem mladších žáků HC Zastávka.


Maximilián Bača          

Pozice - Trenér              
Licence - C

              

Hokejově vyrůstal v Trenčíně. Jako brankář působil v Česku i na Slovensku. Ve 20 letech se rozhodl stát profesionálním trenérem. Začal jako trenér brankářů u dětí a postupem času se vypracoval na poziici trenéra brankářů v Banské Bystrici, kde působí už čtvrtým rokem. Je také také trenérem brankářů slovenské reprezentace v kategorii U 16. Momentálně působí na pozici trenéra u A-Týmu Banské Bystrice.


Dominik Gerža

Pozice - trenér a videoanalytik
Licence - C + mládež

Bývalý brankář ledního hokeje. Svoji hokejovou kariéru začal v mládežnických týmech HCM Warrior Brno, poté se v kategorii mladšího dorostu přesunul do týmu VHK Vsetín, kde hrál extraligu mladšího dorostu. V kategorii staršího dorostu přestoupil do týmu AZ Havířov 2010, kde chytal v extralize staršího dorostu. První rok juniorské kategorie strávil ve svém rodném městě, a to v týmu HC Kometa Brno. Tento rok si vyzkoušel i pár zápasů v mužském hokeji, kdy chytal za druholigovou Břeclav. Druhý rok juniorské kategorie nastupoval za tým HC Orli Znojmo v juniorské variantě mezinárodní ligy EBEL. Po skončení sezóny se vydal za oceán do Kanady, kde hrál v nižší juniorské soutěži GMHL. Během angažmá v Kanadě začala i jeho trenérská kariéra, kdy působil jako trenér brankářů u mládeže a u středoškolského týmu. Po návratu do České republiky nastoupil na Masarykovu univerzitu, konkrétně na Fakultu sportovních studií. Ve stejném roce také ukončil svoji brankářskou kariéru a začal se naplno věnovat trénování. V současnosti působí jako trenér brankářů u týmu HC Zastávka.


Jan Littner
Pozice - trenér
Licence - C

Jan Littner se narodil 23. července 1988. S hokejem začal ve 4 letech v Orlové. Zde působil na pozici brankáře do svých 18 let, kdy kvůli zdravotním problémům ukončil kariéru. Mezi lety 2008 až 2012 zastával ve svém mateřském klubu pozici trenéra brankářů. V roce 2012 se přesunul do týmu AZ Havířov, kde strávil dalších 5 sezón, z toho 3 sezóny na pozici trenéra brankářů A-týmu. Od roku 2017 působí v týmu HC Olomouc. Zde zaštiťuje celou práci s brankáři od přípravky až po A-tým. V týmech a na různých hokejových kempech spolupracoval s brankáři jako jsou Miroslav Svoboda, Branislav Konrád, Jan Lukáš a další.


Filip Landsman   
                 
Pozice - Trenér               
Licence - C

 

S hokejem začal v Pardubicích, kde chytal ve všech mládežnických kategoriích a posléze nakoukl i do mužské extraligy. Prošel všemi mládežnickými reprezentačními výběry od 16 do 20 let. Chytal dva roky v první lize (Chrudim), poté byl tři roky v EBEL, kde hájil branku Znojma. Následně prožil rok ve slovenské extralize (Žilina, Poprad). Po této zkušenosti zamířil do polské nejvyšší soutěže a 3 roky oblékal dres Polonie Bytom. Poslední sezónu své kariéry prožil v  klubu Hokkiklub Budapešť v mezinárodní Erste lize. Ihned po konci kariéry se stal trenérem brankářů v italském týmu SV Kaltern, kde bude pokračovat i příští sezónu.