TEAMBHA

NÁŠ TÝM

Patrik Nechvátal

Zakladatel a trenér

Hokejově začínal v Brně, odkud posléze prošel mládežnické kategorie v Karlových Varech a Litvínově, kde poprvé nastoupil do extraligového týmu. Potom zamířil do Znojma, kde působil 4 roky v mezinárodní soutěží EBEL. V EBEL strávil sezónu také v dresu Innsbrucku. Dále také Slovenská extraliga. Kariéru zakončil mistrovským titulem v Polské nejvyšší soutěži. 

Maximilian Bača

Šéftrenér TEAMBHA SLOVAKIA

To byla moje cesta jako aktivní brankář. Dukla Trenčín, Vsetín, Mladá Boleslav a nebo Znojmo. Moje trenérská kariéra pokračovala v Banské Bystrici, Michalovce až do Slovenské reprezentace U16 a U17.

Jan Littner

Trenér

Trenéřině se věnuji více než 10let a každou sezónu se snažím být takovým trenérem abych děti učil novým věcem , ale zároveň aby mě měly rády a tešili se na mě a další spolupráci semnou. Jak řekl muj trenér, který mě jako mladého učil. Buď takovým trenérem aby se k tobě tví bývalí sveřenci hlásili a ne aby dělali , že tě nevidí …

 

Dominik Gerža

Trenér a videoanalytik

Trenér mládežnických brankářů VHK Robe Vsetín. V minulosti působil u klubu HC Zastávka. Má vystudovanou Fakultu sportovních studií na Masarykově univerzitě

Filip Hořejší

Trenér / Kondiční trenér

Jako aktivní golman jsem prošel týmy Milevska, Písku a Olomouce, nyní působím v Novém Jičíně. Jako trenér gólmanů působím v HC Olomouc.

Filip Landsman

Trenér

Odchovanec pardubického hokeje. Člen mládežnických reprezentačních výběru u16-u20. Zapsal jsem si starty v České a slovenské extralize. České 1. Lize, erste lize,EBEL lize a polské extraklase. Trenérskou karieru jsem začal v Italii(3 roky) a teď působím druhou sezónu v dynamu pardubice(u15,u17,u20)

Nathaniel Nechvátal

Trenér

S hokejem jsem začínal v Karlových Varech kde jsem hrál i za okolní týmy jako jsou např..sokolov,cheb atd.. V patnácti jsem hrál druhou nejvyší německou ligu a poté moje kroky směřovali do brna kde jsem dva roky strávil na technice. Sezonu 2022/23 jsem strávil v brněnskě Kometě s tím že jsem chytal zápasy za Warriors Brno

David Padělek

Trenér

S hokejem jsem začínal v Břeclavi a stále zde pokračuji. V 13 letech jsem se zůčastnil turnaje v kanadě Pee-Wee Quebec kde hráli (např. Fleury, McDavid, Crosby, Ovechkin). Momentálně chytám v Břeclavi Juniorku. V sezóně 21/22 jsem byl součástí týmu, který postoupil v Břeclavi do 1. ligy dorostu.

Filip Král

Trenér

S trénováním jsem začínal v Břeclavi. V průběhu mého studia trenérství na Masarykově univerzitě jsem byl osloven Paťou Nechvátalem, abych se připojil do TeamBHA jako trenér. Nyní mám za sebou první sezonu, díky které jsem poznal super partu nejen trenérů, ale i brankářů, které se k nám pravidelně vracejí. Trénování mě zde neskutečně naplňuje a rád bych předal klukům co nejvíc mých zkušeností.