Náš tým


Michal Nechvátal
 
Pozice - zakladatel TEAMBHA

 


Patrik Nechvátal

Pozice - zakladatel a trenér TEAMBHA
Celosezonní trenér TEAMBHA
Licence - C

Hokejově začínal v Brně, odkud posléze prošel mládežnické kategorie v Karlových Varech a Litvínově, kde poprvé nastoupil do extraligového týmu. Potom zamířil do Znojma, kde působil 4 roky v mezinárodní soutěží EBEL. V EBEL strávil sezónu také v dresu Innsbrucku.
Potom okusil slovenskou Tipsport Extraligu v dresu Popradu a Nových Zámku. Působil také ve Francii, a to v klubu Nice. Od sezóny 2020 kdy působil v Polském klubu JKH GKS Jastrzebie do roku 2022. Vyhrál 5 poháru včetně toho mistrovského. Po konci kariéry působil jako prosefionální trenér brankářů v Italském klubu hrajícího ALPS Hockey League Gherdëina. Aktuálně se vjenuje plnohodnotně trénování pouze pro akce TEAMBHA.


Maximilián Bača          

Pozice - Trenér TEAMBHA
HK Dukla Ingema Michalovce             
Licence - C             

Hokejově vyrůstal v Trenčíně. Jako brankář působil v Česku i na Slovensku. Ve 20 letech se rozhodl stát profesionálním trenérem. Začal jako trenér brankářů u dětí a postupem času se vypracoval na poziici trenéra brankářů v Banské Bystrici, kde působí už čtvrtým rokem. Je také také trenérem brankářů slovenské reprezentace v kategorii U 16. Momentálně působí na pozici trenéra u A-Týmu HC Dukla Ingema Michalovce.


Dominik Gerža

Pozice - trenér a videoanalytik TEAMBHA
VHK Vsetín
Licence - C + mládež

Bývalý brankář ledního hokeje. Svoji hokejovou kariéru začal v mládežnických týmech HCM Warrior Brno, poté se v kategorii mladšího dorostu přesunul do týmu VHK Vsetín, kde hrál extraligu mladšího dorostu. V kategorii staršího dorostu přestoupil do týmu AZ Havířov 2010, kde chytal v extralize staršího dorostu. První rok juniorské kategorie strávil ve svém rodném městě, a to v týmu HC Kometa Brno. Tento rok si vyzkoušel i pár zápasů v mužském hokeji, kdy chytal za druholigovou Břeclav. Druhý rok juniorské kategorie nastupoval za tým HC Orli Znojmo v juniorské variantě mezinárodní ligy EBEL. Po skončení sezóny se vydal za oceán do Kanady, kde hrál v nižší juniorské soutěži GMHL. Během angažmá v Kanadě začala i jeho trenérská kariéra, kdy působil jako trenér brankářů u mládeže a u středoškolského týmu. Po návratu do České republiky nastoupil na Masarykovu univerzitu, konkrétně na Fakultu sportovních studií. Ve stejném roce také ukončil svoji brankářskou kariéru a začal se naplno věnovat trénování. V současnosti působí jako trenér brankářů u týmu VHK Vsetín.


Jan Littner
Pozice - trenér TEAMBHA
HC Olomouc
Licence - C

Jan Littner se narodil 23. července 1988. S hokejem začal ve 4 letech v Orlové. Zde působil na pozici brankáře do svých 18 let, kdy kvůli zdravotním problémům ukončil kariéru. Mezi lety 2008 až 2012 zastával ve svém mateřském klubu pozici trenéra brankářů. V roce 2012 se přesunul do týmu AZ Havířov, kde strávil dalších 5 sezón, z toho 3 sezóny na pozici trenéra brankářů A-týmu. Od roku 2017 působí v týmu HC Olomouc. Zde zaštiťuje celou práci s brankáři od přípravky až po A-tým. V týmech a na různých hokejových kempech spolupracoval s brankáři jako jsou Miroslav Svoboda, Branislav Konrád, Jan Lukáš, Vojtěcha Mokrého a další.


Filip Landsman   
                 
Pozice - trenér TEAMBHA
HC Dynamo Pardubice              
Licence - C

 

S hokejem začal v Pardubicích, kde chytal ve všech mládežnických kategoriích a posléze nakoukl i do mužské extraligy. Prošel všemi mládežnickými reprezentačními výběry od 16 do 20 let. Chytal dva roky v první lize (Chrudim), poté byl tři roky v EBEL, kde hájil branku Znojma. Následně prožil rok ve slovenské extralize (Žilina, Poprad). Po této zkušenosti zamířil do polské nejvyšší soutěže a 3 roky oblékal dres Polonie Bytom. Poslední sezónu své kariéry prožil v  klubu Hokkiklub Budapešť v mezinárodní Erste lize. Ihned po konci kariéry se stal trenérem brankářů v italském týmu SV Kaltern.Momentálně působí v HC Pardubice.

 
Filip Hořejší
Pozice - trenér TEAMBHA
HC Olomouc
Stále aktivní brankář

 

S hokejem jsem začínal poměrně pozdě, až v 10, v Milevsku. Od starších žáků jsem pak působil v týmu IHC Písek, odkud moje hokejové kroky směřovali do Olomouce. V Olomouci jsem 2 roky chytal za dorost a začal jsem Honzovi Littnerovi pomáhat s trénováním. V sezóně 21/22 jsem trénoval v Olomouci a dojížděl jsem na zápasy nejprve do juniorka Prostějova a později na Vsetín.


Filip Král                  
Pozice - trenér TEAMBHA
VSK Technika Brno          
Licence - C

 

Hokejovou kariéru jsem začal v Břeclavi jako hráč. Ve čtvrté třídě jsem přešel do brány a to mi zůstalo až doteď. Celou mládež jsem působil v Břeclavi, kde s dorostem jsme hráli v EBEL ligu. Kromě střídavých startů do Techniky Brno či Znojma jsem zůstal v Břeclavi až do mužů. V juniorce jsem začal rekreačně chytat In-line hokej. Nejprve to bylo v Břeclavi, následně v extraligovém Přerovu a vrchol jsem zažil na mistrovství Evropy v Itálii, kde jsme získali 3. místo a o rok později jsem se zúčastnil mistrovství světa v Číně, kde jsme skončili těsně pod stupněm vítězů. Po střední škole jsem věděl, že bych se chtěl věnovat trénování, a proto jsem si vybral Fakultu sportovních studií na Masarykově univerzitě s oborem trenérství ledního hokeje. V té době jsem již 2 roky trénoval a studium mě naplňuje doteď. Se začátkem studia jsem uspěl i na try-outu do univerzitního týmu. Od té doby působím v Univerzitní lize, a zároveň v druholigovém Vyškově.
V dnešních dnech kromě aktivního chytání působím i jako trenér brankářů v Technice Brno