PROČ

TEAMBHA?

Pojďte se s námi podívat na 8 bodů, které Vám mohou pomoci při rozhodování jestli svěřit Vaše investice do Vašich dětí do rukou TEAMBHA

1. OPRAVDU
INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP

Dva ledy po sobě? Přetlak brankářů na ledě? Trenéři bez energie? Po každé jiní trenéři? Bez obědu na jednodenních a víkendových kempech? Brankáři, kteří dorážejí a motají se okolo brány? Tak, tyhle nesmysly bohužel u nás nenajdete. My máme opravdový individuální přístup TEAMBHA a máme dostatek zkušeností a pokory víme jak opravdu pracovat s dnešní generací brankářů!!

2. OMEZENÝ POČET

Naše akce, jsou striktně limitované na minimální počet účastníku, tak aby, se dosáhl maximálně výkonný trénink pro účastníka. V TEAMBHA neuvidíte nikdy masové akce, typu 20 a více brankářů na ledě. Každá naše akce má jasně předem daný limit, který se nezvětší ani při větším zájmu na daný termín. Protože méně je více !!

3. ZKUŠENOSTI

Náš majitel a zárověň hlavní trénér Patrik Nechvátal má za sebou profesionální zkušenosti jak v České extralize, tak nejvyšších zahraničních soutěží. A chce svojí pozitivní energii, ale také negativní zkušenosti co nejvíce předat všem účastníkům každé akce TEAMBHA.

4. TRENÉRSKÝ TÝM

Trenérský tým je již od samého založení TEAMBHA stále stejný a v tom je naše síla. Věříme, že jenom, tak dosáhneme maximalizování naší tréninkové koncepce. Naši trenéři působí na klubových úrovních v čele s našim šéftrenérem Maximilanem Bačou, který působí u Slovenské reprezentace U17. Zároveň si naše starší členy vychováváme, jako naše budoucí trenéry.

5. VÝCHOVA BRANKÁŘE

U nás v TEAMBHA nejde jenom o chytání puků, ale ukazujeme také všem členům cestu, jak se stát lepšími lidmi a jak se chovat v hokejovém kolektivu. Jak pracovat s chováním těla na ledě a jak pracovat na své mentální stránce mimo led.

6. ZPĚTNÁ VAZBA

Každý kdo u nás již byl by Vám určitě potvrdil, že pro nás to nekončí pouze posledním písknutím na ledě. Ale pracujeme s každým klientem individuálně a kdykoliv se nás na cokoliv můžete zeptat, rádi Vám pomůžeme s vystrojí nebo poradíme jak postupovat na klubové úrovní. A mnoho informací se také dozvíte z našeho bezplatného podcastu TEAMBHA ON AIR.

7. KOMPLEXNÍ PÉČE

Prostě a jednoduše, jakmile vstoupíte do nachystané kabiny TEAMBHA, tak Vám začíná tvrdá dřina ne jenom na ledě ale také mimo led. Začínaje speciální rozcvičkou pro brankáře, off-ice, videoanalýza na ledě a po ledě  komunikace s rodiči. Prostě totální komplexní práce za, kterou nám dáváte Vaše tvrdě vydělané finanční prostředky !!

8. SPOLUPRACÉ CCM

Jsme nesmírně rádí a vděční, že se můžeme opřít o tak silného partnera CCM a díky téhle spoluprácí mají všichni naši členové hlavních kempů jen to nejlepší tréninkové oblečení, které může být! Navíc každý účastník TEAMBHA má přímo u CCM slevu 28% !!